Všetky časy sú v GMT


Aktuálny čas je Pon Máj 13, 2024 12:47 pm



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Sonn
PoslaťNapísal: Pia Mar 30, 2012 1:23 pm 
Offline

Registrovaný: Pia Mar 30, 2012 12:50 pm
Príspevky: 2
Postava

Nick: Sonn
Level: 80
Class: Priest
Race: Undead

Je postava kupovaná? poctivo mnou vyexpena

Sdílíš s někým účet? nie

Talenty a equip

Main spec: Holy
Main spec talenty: 14/57/0 http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Sonn

Off spec: Shadow
Off spec talenty: 16/0/55 talenty mam upravene tak aby sa mi dobre farmil material, equip na shadow zatial nezbieram

Máš full PvE equip? ano, som cisto pve hrac PVP som skusal nezachutilo
GearScore v PvE: 4360

Zkušenosti a dovednosti

Jak dlouho hraješ WoW? dlho dlho dlho, od zaciatku TBC

Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? myslim ze este sa mam co ucit :) za priesta som este nehral, necham si poradit od skusenejsich, raidy som uz healoval a slo to v pohode :)

Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? vsetky taktiky poznam, okrem Algalona toho som este nevidel

Máš další postavy (alty)? jop, dalsich 5 postav, nehram za nich mam ich hlavne koli tomu, aby som mal pristup ku vsetkym materialom a vyhodam v hre :)

Screen tvého UI při raidu: nemam spraveny, pri dalsom raide spravim a kludne potom podla zaujmu dodam

Jaké používás v raidu addony? X-pearl, Omen, Recount, DBM, Healbot taktiez aj Bagnon, Quest helper, Atlas, EPGP Lootmaster,
Používás makra/keybindy? jasne vsetko co je nutne mam nabindovane

Profese a reputace

Profese (skill): Tail 445 a ench 450 (u oboch vsetky recepty okrem UD)
Cooking (skill): mam na altovi nepovazujem za dolezite skilovat znova

Sons of Hodir: exa
Knights of Ebon Blade: exa
Kirin Tor: exa
Wyrmrest Acord: exa
Argent Crusader: exa

Guilda

Jaké byly tvé předchozí guildy? popravde presiel som nedavno od ali, jedna postava je este stale alik, planujem tiez presunut k horde, predchadzajuce guildy nestoja za rec :)

Důvod jejich leavnutí? zmena frakcie

Proč se chceš přidat právě k nám? som cisto PVE hrac, viem ze mate kvalitnu PVE zakladnu, sikovnych hracov a skusene vedenie. to si myslim ze vsetko vyhoda pri raidovani :) kolektiv velmi nepoznam takze nebudem tu trepat nieco o com nic neviem typu super kolektiv a podobne :D ked spoznam potom kludne poskytnem spatnu vazbu :)

Znáš u nás někoho, může tě někdo doporučit? bohuzial nie
Co očekáváš od naší guildy? kvalitne raidy, slusnych a vychovanych hracov :)

Technické údaje

Rychlost tvého internetu? ADSL neobmedzeny, kablovy kvalitny a nepadajuci internet myslim TURBO2 od Telecomu

Tvé FPS v raidu? cislo neviem ale nemam problemy s lagmi alebo tzv slide-show UI tiez nemam
Nějaké jiné problémy s PC? ziadne
Máš a umíš používat Mumble? jasne
Máš a používáš mikrofon? samozrejme :)

O tobě

Volam sa Maťo, som z vychodneho Slovenska a mam 25 rokov. som uplne obycajny typek s vysokoskolskym titulom, nasratym otcom a frajerkou co bude matkou mojich deti :). tu budem pisat otvorene mozno to tym pokaslem ale radsej takto narovinu a budem mat ciste svedomie :) vacsina mojich rovesnikov urcite pochopi ake starosti a problemy prinasa zivot absolventa vysokej skoly. V aprily zacinam v novej robote co je fasa sprava, budem robit normalne osmicky kazdy den vikendy volne. verim ze cas bude. druha vec je frajerka. kedze sme uz spolu isty cas, chape moju zalubu pre wowko. nikdy sme sa koli tomu nehadali preto som nemal dovod rusit raidy a podobne. dalsia vec je ze s nasratym otcom prichadzaju otazky samostatneho byvania. riesim to ale vela zalezi od prace takze este par mesiacov to isto nebude relevantne. tym som chcel povedat to ze sa snazim viest normalny zivot a do wowka utekam vzdy ked mam chvilku :) na raidy som si vzdy cas nasiel a urcite to tak aj ostane. poslednu dobu som sa pustil este do hry Fallout 3 a teraz taham New Vegas - strasne pecka hra vrelo odporucam kto este nehral ... inak to bude asi vsetko :) vopred dakujem za cas venovany tejto mojej skromnej prihlaske
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Sonn
PoslaťNapísal: Sob Mar 31, 2012 3:30 pm 
Guild Master
Offline

Registrovaný: Pia Dec 02, 2011 6:02 pm
Príspevky: 40
ahoj mato..jelikoz jsem soucasti vedeni gildy moc te asi nepotesim..duvod??mame kvalitni holy a disco pristy.jelikoz je u nas doslova zadan off spec a to bez vyjimek.jedine + ktere hraje v tuto chvili pro tebe je ze jsi ciste PVE hrac.ty schvaluji.dalsi plus je to ze nejsem CL priestu.zalezi na krankovi.gl ve hre
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Sonn
PoslaťNapísal: Sob Mar 31, 2012 6:26 pm 
Guild Master
Offline

Registrovaný: Sob Dec 03, 2011 6:32 pm
Príspevky: 79
Tak ja ta sklamem, a mam viacej dovodou - low gs, holy disco spec. tych uz mame, a este jedna ceresnicka na torte - Podanie prihlasky do inej guildy ked uz v jednej si. Vid. kick z dark souls, bol si u nich v guilde a podavas prihlasku do inej....
Ako my zarucis ze by si to nespravil v nasej? Ak budes splnat aspon 4400+ v main a 4300+gs v off , mozme sa o com bavit, zatial NE
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Sonn
PoslaťNapísal: Ned Apr 01, 2012 9:24 am 
Offline

Registrovaný: Pia Mar 30, 2012 12:50 pm
Príspevky: 2
hmm... no aby bolo jasne v dark souls som uz davno nebol ked som si k vam podal prihlasku. a kranken ... to tak stale hodnotis hracov ? podla ich GS ? kazdopadne, trvalo vam dost dlho kym sa k prihlaske vobec niekto vyjadril. na zaklade vasich komentov - kludne lock a zamietnuty, ja to uz tak aj budem brat
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Sonn
PoslaťNapísal: Ned Apr 01, 2012 9:23 pm 
Guild Master
Offline

Registrovaný: Sob Dec 03, 2011 6:32 pm
Príspevky: 79
tak mame aj real life, takze niesom tu 24 hod. v kuse. A zadalasie ja nehovorim o prihlaske ku nam, ale ze si bol v dark souls, a podal si si prihlasku do inych guild v case ked si u nich posobil. a nehodnotim len podla gs ale u teba je to momentalne uzavrete kedze disco a holy mame dost a na shadowa nemas eq. :-)
Hore
  Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron