Všetky časy sú v GMT


Aktuálny čas je Pon Máj 20, 2024 7:28 pm



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Smoothie Paladin - Holy
PoslaťNapísal: Uto Mar 06, 2012 7:56 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Mar 05, 2012 8:21 pm
Príspevky: 1
Postava

Nick:Smoothie
Level:80
Class:Paladin
Race:Bloodelf
Postava kupovaná nie je. Celú som ju vyexpil,pretože si myslím že také skúsenosti,ktoré získam pri expení na 80tke nezískam.

Talenty a equip

Main spec:Holy
Main spec talenty: 51/5/15
Off spec:Retribution (low) snažím sa získať nejaký EQ
Off spec talenty: 0/17/54

Máš full PvE equip? áno ,ale mám aj nejaké 200-vkové
GearScore v PvE:4377

Zkušenosti a dovednosti

Jak dlouho hraješ WoW? Asi 5 rokov s nejakými prestávkami :)
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? Paladina som nikdy nevymenil za nič iné, takže má s ním výborné skúsenosti.Holy hrám asi 3 roky.

Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)?Poznám všetky taktiky od Naxxu až pod UD aj HM.Ak si nie som istý pozriem sa ešte raz.Takže s nimi problém nemám.
Máš další postavy (alty)? Mám ich hromady :D Najlepší je asi priest (65lvl)

Screen tvého UI při raidu: Raid som dávno nebol takže taký screen asi nemám ale nie je problém poslať ak ho bude niekto veľmi potrebovať.

Jaké používás v raidu addony?HealBot,DBM,Dominos,Group Calendar,Xperl,Pally Power,rôzne castbary a tie ktoré dávajú pozor na cooldowny.
Používás makra/keybindy? Samozrejme ale nie veľa pretože všetko mám nahodené na HealBote.

Profese a reputace

Profky som nedávno menil takže ich nemám vôbec vyskillené,robím na nich zakaždým keď mám čas
BS (skill):1
JWC (skill):92
Cooking (skill):72

Sons of Hodir: Hated - nefunguje mi
Knights of Ebon Blade: Exalted 999/1000
Kirin Tor: Revered 15k/21k
Wyrmrest Acord: Exalted 216/1000
Argent Crusader: 282/6000

Guilda

Jaké byly tvé předchozí guildy?Everlastings Terénní šneci,Thunder Lords,the frost decade

Důvod jejich leavnutí?
Everlastings som opustil s bratom ako jeho alt ked som ešte nebol na toľko samostatný.Jeho kamaráti vytvorili Terénních šnekov ktorý sa potom rozpadli (na čas sa mi wowko znechutilo). Potom ma brat presvedčil nech idem hrať wowko joinol som Thunder Lords a po dovolenke som mal kick.
Potom ma na jednom HCcku invly do Frost decade.Včera som prišiel a už som mal biely tabard.Phenix mi napísal že o tom rozhodli nejaký šiesti ludia že proti tomu sa nemôže postaviť.A tak som tu a píšem prihlášku :)

Proč se chceš přidat právě k nám? Všimol som si že u vás je dosť ludí ktorých poznám ak ešte sú (Seeon,Baruu,Nawarana a Shall)
Znáš u nás někoho, může tě někdo doporučit? Myslím že tý vyššie uvedený (ak u vás stále sú) ale je to ich názor a to musia povedať oni.

Co očekáváš od naší guildy? Očakávam že budete chodiť raidy na úrovni,komunikatívnosť a ľudí,ktorý radi pomôžu :)

Technické údaje

Rychlost tvého internetu? 3088 (kbit/s)
Tvé FPS v raidu? Neviem keď bude niekto potrebovať môžem sa to pokúsiť nájsť
Nějaké jiné problémy s PC? Nie moje pc je nabúchaná kraksnička :D

Mumble mám a viem ho používať,mikrofón samozrejme mám tiež.

O tobě
Volám sa Martin Ondruška.
Mám 14 rokov.
Bývam pri Topoľčanoch.
Nebudem to tu vypisovať ak niekto bude chcieť niečo z týchto údajov ak napíše,dám mu aj čislo bot :D
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smoothie Paladin - Holy
PoslaťNapísal: Uto Mar 06, 2012 9:42 pm 
Guild Master
Offline

Registrovaný: Sob Dec 03, 2011 6:32 pm
Príspevky: 79
za mna NIE, low gs, low off spec, malo rokov, ale pockaj si na vyjadrenie ashantiho
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smoothie Paladin - Holy
PoslaťNapísal: Uto Mar 06, 2012 9:54 pm 
Guild Member
Offline

Registrovaný: Ned Jan 08, 2012 7:18 pm
Príspevky: 7
Byl jsem v Everech a Šnekách, v obou to nebyl vůbec špatný healer, naopak jeden z TOP, Offspec sice nemá, ale co si tu namlouváme ;) půlka gildy ho nemá.Věk bych neřešil, chovat se dokáže každej tak jak má.EQ, mno o EQpu ani ta hra svým způsobem není, máme tu Dragona který s 4,5 přetočil spoustu 4,8 lidí ;)
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smoothie Paladin - Holy
PoslaťNapísal: Uto Mar 06, 2012 10:35 pm 
Guild Member
Obrázok užívateľa
Offline

Registrovaný: Str Nov 30, 2011 10:01 pm
Príspevky: 8
Tak podla mna eq nezalezi ALE ide o ten vek a dalsieho naladoveho cloveka s ktorym trepe puberta nepotrebujeme, mame ich dost :D "mozno" si ale rozumny ale z vlastnej skusenosti som za NIE

To Shall : TOP holy paladin to je co ? ze inym stylom klika na dva tlacitka ? aj slepy paladin toto nahealuje na 1. priecku v Recounte, ale ked uz treba aj zapojit mozog behat robit nieco tak to je dolezite, to iste plati aj o dmg

Skoda keby si mal prot dobry mal by si podla mna vecsie sance
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smoothie Paladin - Holy
PoslaťNapísal: Uto Mar 06, 2012 11:02 pm 
Guild Master
Offline

Registrovaný: Sob Dec 03, 2011 6:32 pm
Príspevky: 79
tak ashanti je online dost casto a 2x holy pala v raide co ja vem
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Smoothie Paladin - Holy
PoslaťNapísal: Str Mar 07, 2012 7:28 am 
Guild Member
Offline

Registrovaný: Sob Jan 07, 2012 12:04 pm
Príspevky: 5
Ahoj Smoothie moj nazor znie:
- Nemas profky
- Nemas repky
- Nemas ani zakladny eq., tym nemam na mysli GS ale mana pool a este k tomu ten Seal of Light ...
- Ze hras wow 5 rokov je pekne, aj to ze snad poznas taktiky na HM, i ked s takym mana poolom si ich asi nechodieval tu na twine - mozno offik to nwm. Tym som chcel povedat, ze teoreticky skill mozes mat (alebo len kecas :D)
- Malo rokov ... nic osobne, ale vadi to.

Nevravim, ze to za holy nevies, alebo ze raz nebudes mat to co potrebujes -
Pre tento moment NIE, Dakujeme

ATS team
Hore
  Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v GMT


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron