Všetky časy sú v GMT


Aktuálny čas je Pon Máj 20, 2024 7:49 pm



Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Sob Mar 17, 2012 11:11 pm 
Offline

Registrovaný: Sob Mar 17, 2012 9:51 pm
Príspevky: 3
Postava

Nick: Elcefalitida
Level: 80
Class: Druid
Race: Tauren

Je postava kupovaná? Není, je poctivě vyexpená.
Sdílíš s někým účet? Nesdílím.

Talenty a equip

Main spec: Feral (dps)
Main spec talenty: 0/60/11 http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Elcefalitida&group=1
Off spec: Resto
Off spec talenty: 11/0/60 http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Elcefalitida&group=2

Máš full PvE equip? Nemám. Prozatím převážně PvP. Důvody jsou rozepsány níže. ;)
GearScore v PvE: dps 4252, resto cca 4000

Zkušenosti a dovednosti

Jak dlouho hraješ WoW?
Od roku 2006. Začínal jsem na serveru GoldDream, Narnias a nakonec Twinstar. Jsem převážně TBC player. Potom nastala delší pauza a ocitl jsem se tady - uprostřed Wotlk.

Jaké máš zkušenosti s touto class a spec?
Troufám si říct, že jsem s touto postavou už z větší části sehranej. Ale pořád je co se učit a já se tomu nebráním. Naopak se rád něco příučím, když bude od koho. ;)

Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)?
Budu naprosto upřímný - téměř nulové. Jak už jsem psal, jsem TBC player a Wotlk je pro mě novinka. Tohle je moje první 80tka. Ale myslím si, že to není nic, co by se nedalo během krátké doby dohnat. ;) Od toho je net, případně mumble/skype atp..

Máš další postavy (alty)?
Mám, ale jsou to prozatím zanedbatelné levely.


Jaké používás v raidu addony?
Na 2.4.3 jsem používal Bongos, GroupCalendar, Omen, dmg meter a tomu podobný.. ale nejspíš se za tu dobu obzory trochu rozšířily, co se addonů týče. :)

Používás makra/keybindy?
Používám. Bez nich si to neumím představit.


Profese a reputace

Profese (skill):

Alchemy 450
Herbalism 465

Secondary:
Cooking 450
Fishing 225

Argent Crusade: Neutral
Kirin Tor: Exalted
Knights of Ebon blade: Friendly
Kalu´ak: Revered
The Sons of Hodir: Exalted
The Wyrmrest Accord: Exalted
Horde Expedition: Exalted


Moje současná guilda je "Exalted with your mom" .. původně jsem neměl v plánu se k nějaké guilde přidávat. Ale nakonec jsem se k nim jako low level přidal. Nelituju toho. :) Jsou tam fajn lidi a jsem rád, že jsem je poznal. Nicméně je nás tam málo a sotva bychom složili 5man. Natož 10m nebo 25m.

Důvod jejich leavnutí? Opustil bych guildu jen fyzicky. Jinak jsem s nimi pořád v kontaktu a nic proti nim nemám. Jen se zkrátka není možné dostat nikam dál.. po stránce eq.

Proč se chceš přidat právě k nám?
Chci zjistit, jestli mi za to stojíte a poznat nové lidi :) Ale možná už mi trochu i to raidování chybí. Na TBC jsme začínali od naprosté nuly.. nejdříve 5many, T4 raidy... a nakonec jsme to dotáhli až k samotnýmu Illidanovi. A právě ten progress mi nejspíš chybí. Navíc bych rád poznal Wotlk raidy a porovnal je s TBC. A nakonec bych taky rád zjistil, jestli na to i po takový době mám. Nebo jestli už jsem vyšel ze cviku a jsem na takovýhle věci moc starej. :D

Znáš u nás někoho, může tě někdo doporučit?
Obávám se, že ne.

Co očekáváš od naší guildy?
Větší část toho jsem tady už vypsal. Ale očekávám ráidování, zábavu, komunikaci, vzájemnou toleranci a další věci, které by se měly schovávat pod pojmem "guilda" :)


Technické údaje

Rychlost tvého internetu?
Standartně 20mb. Rozděleno mezi 4pc. Takže záleží na počtu lidí, co sedí u pc. :) Ale nikdy jsem s tím neměl problémy.

Tvé FPS v raidu?
Dostačující. Prozatím mám grafiku naplno vyjma stínů. Není problém snížit pro zvýšení fps.

Nějaké jiné problémy s PC?
Doufám, že ne. :D O ničem nevím. :)

Máš a umíš používat Mumble?
Není problém stáhnout.

Máš a používáš mikrofon?
Mám. Používám.

O tobě

Je mi 20let a jsem z Prahy. O víkendu bývám v práci, ale přes týden bývám volnější. ;) A co se týče zájmů, tak těch je podstatně víc, ale určitě nemůžu vynechat auta a za hezkou slečnou se taky ohlídnu. :) a dobrym jídlem nepohrdnu (akorát opravdu nemám rád akorát halušky - Slovákům se omlouvám.. :D) Víc se toho případně dozvíte časem.

Rád bych ještě zmínil, že prioritou je pro mě real life. Wow mám jen jako zpestření, odreagování a zábavu. Proto pokud potřebujete někoho 24h/7d online, tak pro vás asi nebudu ideální partie. ;)
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Ned Mar 18, 2012 10:10 am 
Offline

Registrovaný: Sob Mar 17, 2012 9:23 am
Príspevky: 4
Nevidím,zda-li můžu něco říci,ale řekl bych že do guildy potřebujeme lidi se znalostí taktik.
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Ned Mar 18, 2012 4:05 pm 
Guild Member
Offline

Registrovaný: Ned Jan 08, 2012 7:18 pm
Príspevky: 7
Každý z nás se učil taktiky O.o a jediný aktivní Rdruid v gildě ;)
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Ned Mar 18, 2012 8:47 pm 
Guild Master
Offline

Registrovaný: Sob Dec 03, 2011 6:32 pm
Príspevky: 79
tak bohuzial ta musim sklamat, sice momentalne mame nedostatok druidov ale u teba je to strasne low, ani ten gear ani tie taktiky . Prajem vela stastia a ked sa necomu priucis a neco naeqipujes kludne sa ozvi. Prozatim NE!
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Ned Mar 18, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrovaný: Sob Mar 17, 2012 9:51 pm
Príspevky: 3
V pořádku nic se neděje. :) V podstatě jsem i čekal, že to nejspíš takhle dopadne. :) Mějte se hezky a i já vám přeju hodně štěstí. ;)

Co ale musim dodat :-p tak to, že neznalost taktiky mi nepřijde jako zásadní problém protože stačí strávit 10-20min na netu přečtením si taktik a neměl by být problém to pak aplikovat v praxi. A když 39lidí ze 40 bude dělat to co má, tak tomu poslednímu v podstatě ani nezbývá nic jinýho.. než aby dělal to co má. :D Pokud to není úplný střevo. :) A při druhym runu už ví o co go. ;)
A druhá věc je to, že gear se dá nabrat docela rychle, když má člověk důvod a motivaci. A schopný kolektiv, který mu k tomu dopomůže. :) Jsou tady ale jiný věci, který už se tak snadno získat nedají. Často u některých jedinců nejdou ani o trochu zlepšit. A nedopomůže jim k tomu ani eq. :) A to by mělo být hlavním faktorem při výběru nových hráčů... :) ale to říkám jen tak na okraj. Protože bych to nebyl já, kdybych k tomu neměl nějaký dodatky. :D
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Ned Mar 18, 2012 10:31 pm 
Guild Member
Obrázok užívateľa
Offline

Registrovaný: Str Nov 30, 2011 10:01 pm
Príspevky: 8
Tak k tomu ti poviem len to ze potom si tie taktiky uz mohol mat davno napozerane z tank spotu a aspon teoreticky by si vedel o co ide , eq je lahke nazbierat ? ano je lahke ak by som aktivny pveckar uz by si mal dva itemy za triumphy mal by si itemy za runed orby, 2x conquerorky a to vsetko bez raidovania s "poriadnou" gildou , takze world raidy ktore davaju aj tocko a ud 25 keeperov ani nespominam za mna NIE, neaktivny pveeckarov a pvpckarov bolo uz dost
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Uto Mar 20, 2012 10:11 pm 
Guild Member
Offline

Registrovaný: Ned Jan 08, 2012 10:45 am
Príspevky: 1
Škoda, další feral by se hodil jako sůl a myslím si, že naučit se taktiku by nebyl problém. Otázka by byla jen aktivita.A ten equip by se taky nějak sehnal, bohužel o tom nerozhoduji :(
Hore
  Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Elcefalitida Druid feral (dps)
PoslaťNapísal: Pon Mar 26, 2012 11:24 am 
Offline

Registrovaný: Sob Mar 17, 2012 9:51 pm
Príspevky: 3
Aktivní jsem v podstatě pořád. ;) Equip se za ten víkend podstatně zlepšil (přes 4550).
Ale dostupnější je pro mě pořád víc PvP eq než PvE. A jestli tady někdo psal, ať chodím raidy s worldem.. tak je buď naprostej flegmatik, co má nekonečno času a nebo prostě blázen. :D Protože to je minimálně o nervy.

K1 za conquesty je na tom atributama v drtivý většině pořád hůř, než relentless.. takže by to ideálně chtělo K3... o který bych stál, ale triumphy je shánějí těžko. A maximálně 60triumphu za měsíc přes DF.. je hodně málo.
Hore
  Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v GMT


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron